DUK

Kokias rungtis teks įveikti „Trakų triatlono“ metu?

Dalyviai turės įveikti tris užduotis: 1,5 km plaukti, 40 km važiuoti dviračiu ir 10 km bėgti. Triatlono rungtis gali pasidalinti trys dalyviai, susibūrę ir užsiregistravę į olimpinės distancijos estafetę. Tokiu atveju vienas dalyvis 1,5 km plauks, vienas važiuos dviračiu 40 km ir vienas 10 km bėgs. Pasirinkus pusės olimpinės distancijos rungtį reiks nuplaukti 0,750 km, nuvažiuoti dviračiu 20 km ir nubėgti 5 km.

Kada varžybų pradžia?

Olimpinės distancijos triatlono bei estafetės dalyvių startas – 08.00 val.

Pusės olimpinės distancijos bei estafetės startas – 12:10 val.

Kur varžybų pradžia?

Apžvalgos aikštelė priešais Trakų pilį (prie Apvalaus stalo klubo).

Kaip elgtis, jei noriu pakeisti registracijos duomenis?

Dalyvis gali keisti registracijos metu pasirinktą distancija. Distancijos keitimo mokestis – 5 EUR. Keičiant distanciją taip pat turi būti sumokamas skirtumas tarp sumokėtos sumos ir pasirinktos distancijos registracijos mokesčio. Dalyvis gali keisti informaciją, nurodytą registracijos metu (vardą, pavardę, klubo / komandos pavadinimą ar bet kurią kitą informaciją), registracijos anketos informacijos keitimo administravimo mokestis – 5 EUR. Distanciją arba registracijos duomenis pakeisti galima iki 2018 m. birželio 30 dienos imtinai. Registracijos duomenų keitimas atliekamas tada, kai dalyvis sumoka už paslaugą ir informuoja organizatorius el. paštu info@trakutriatlonas.lt, kartu su laišku atsiųsdamas mokėjimo išrašą bei norimus pakeisti duomenis. Įmonės rekvizitai:

VšĮ „Tarptautinis maratonas“

Vytenio 6/23, Vilnius

Įmonės kodas: 300561278

PVM kodas: LT100008891011

A/S: LT957400040679823810 B/K: 74000, Danske Bank A/S Lietuvos filialas

Užsiregistravau, bet nerandu savo vardo dalyvių sąraše

Jei esate užsiregistravęs/-usi, tačiau nerandate savo vardo dalyvių sąraše, rašykite adresu info@trakutriatlonas.lt , įrašydami savo vardą, pavardę, pasirinktą rungtį ir apytikslę regsitracijos datą. Organizatoriai su Jumis susisieks ne vėliau kaip per 48 valandas.

Ar aš gausiu apdovanojimą?

Renginio dalyviai, kirtę finišo tiesiąją, bus apdovanoti proginiais medaliais. Varžybų nugalėtojams bus įteiktos proginės taurės bei rėmėjų prizai.