JC SPORT TINKLARAŠTIS

JC SPORT Triatlono tinklaraštis

Kaip pasiruošti triatlonui?

Autorius: Jean Claude iš „JC SPORT“, 2016 m. balandžio 7 d.

Plaukimo, važiavimo dviračiu ir žinoma, bėgimo derinys.

Pirmas ir pats svarbiausias dalykas, kurį turi žinoti kiekvienas triatlono dalyvis – ko jis iš savęs tikisi ir kaip gerai jis nori finišuoti. Suprantama, kad besiruošiant varžyboms viskas susisieja su nuosekliomis pasiruošimo treniruotėmis.

Triatlonui svarbiausios kojų treniruotės, nes visose rungtyse jų raumenys naudojami daugiausiai. Daugumai žmonių, kurie neturi patirties plaukime, pastaroji rungtis yra pati sudėtingiausia, todėl pasidalinsiu savo patarimu: plaukiojimą atviruose vandenyse (ežeruose bei jūroje) maišykite su plaukiojimu baseine. Bus kur kas lengviau jeigu tai darysite ne vieni, o su grupe.

Man, kaip profesionalui, treneriui bei buvusiam profesionaliam sportininkui, labai svarbu grūdinti savo fizinę ištvermę. Psichologinė parengtis taip pat yra labai svarbi. Ypač tam, kad įrodytumėte sau kaip stipriai norite ir galite pasiekti tai, ką užsibrėžėte.

Mano draugas, profesionalus triatlonininkas Jarand Fjeld rekomenduoja kelias puikias mokomąsias interneto svetaines bei programas, kurios pravers besiruošiant triatlonui. Mano mėgstamiausi:

  1. trainingpeaks.com
  2. strava.com
  3. swimsmooth.com
  4. mcmillanrunning.com
  5. bestbikesplit.com

Kiti – Nike, Under Armor (Mapmyfitness), Endomondo bei Garmin.

JC SPORT

Jean Claude

www.jc-sport.com

Instagram: jc_sport_official

Twitter: @jc4sport

JC SPORT